Sizi aramamızı ister misiniz?

  • ADINIZ & SOYADINIZ
  • E-POSTA
  • KİŞİ SAYISI SEÇİNİZ
  • GİDİŞ TARİHİNİZ
  • CEP TELEFONU NUMARANIZ
  • GİDİLECEK YER           
Bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.
Visa Service Vize Başvuru ve Destek Merkezi

TURİST - AİLE ARKADAŞLIĞI VİZESİ


Randevunuzu oluşturmadan başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmemektedir. Randevunuzu oluşturmak için 0850 360 13 10 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da Randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir. Randevunuzu oluşturduktan sonra randevunuza gelirken size özel randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur.

Vize başvurusu yaptığınız ülke “Amerika, Dubai, İngiltere, Kanada” haricinde bir ülke ise aldığınız vize ile diğer ülkelere de belirli koşullarda ziyaret edebilir ve işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Shengen Vizesi, Shengen bölgesi dahilinde 90 güne kadar seyahat etme hakkı tanımaktadır. Vize uygulamalarıyla ilgili belirlenmiş yönetmelikte vizenizi seyahat edeceğiniz veya seyahatinizin önemli bir bölümünü geçireceğiniz ülke temsilciliğinden başvurarak gerçekleştirmelisiniz. Yani birden fazla Schengen ülkesi dahilinde seyahat etmeyi planlıyorsanız en uzun konaklama sağlayacağınız ülkenin temsilciliği (Konsolosluk veya Fahri konsolosluk üzerinden başvurmalısınız.

YASAL UYARI: Firmamız bir konsolosluk veya fahri konsolosluk ile anlaşma içerisinde değildir. (İData, Vfs Global, Orange Vize, TlsContact vs.)