Sizi aramamızı ister misiniz?

  • ADINIZ & SOYADINIZ
  • E-POSTA
  • KİŞİ SAYISI SEÇİNİZ
  • GİDİŞ TARİHİNİZ
  • CEP TELEFONU NUMARANIZ
  • GİDİLECEK YER           
Bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.
Visa Service Vize Başvuru ve Destek Merkezi

TİCARİ VİZE


Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için 0850 360 13 10 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir. Randevularınıza gelirken randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir.

Ticari amaçlı vize başvurusunda gelecek olan davetiyede başvuru sahibinin gidiş amacı, görevi,seyahat sebebi, yer ve mekan bilgileri, seyahat süresi eksiksiz belirtilmelidir.Örnek ticari davetiye talebi için 0850 360 13 10 numaradan ücretsiz destek alınız.

Ticari amaçlı ziyaretiniz için kısa süreli ( short time) veya uzun süreli(long time) vize başvurusu yapabilirsiniz. İlk defa vize başvurusunda bulunacak iseniz vize talebiniz size gönderilen davetiye tarihi aralığında onaylanacaktır. Sonrasında gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurularınızda daha uzun süreli vize talebinde bulunabilirsiniz. Eğer önceki vize başvurularınızda parmak izi uygulamasına girmiş iseniz başvuruya gelmenize gerek kalmadan uzaktan işlem yapılabilir. Ticari amaçlı ziyaretleriniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurularınızda randevu alımı zorunludur randevusuz başvuru gerçekleştiremezsiniz.

Ticari amaçlı vize başvurusunda bulunurken yoğunluğunu göz önünde bulundurarak seyahat tarihinden en az 25 gün öncesinde randevu alınız, evraklarınız kontrol ettirildikten sonra başvuru yapınız.

Randevu talebi oluşturulduktan sonra ikinci ve en önemli adım olan evrak listesinin düzenlenmesi aşaması vardır. Müşteri temsilciniz size hazırlanması gereken evrakların listesini e-mail ya da iletişim numaranız üzerinden iletecek ardından ise randevunuz dan 3 gün öncesinde kontrolünü yaparak hatasız bir işlem yapmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde eksik evrak nedeniyle red almanız ya da randevu tarihinde işlem yapamamanız nedeniyle yaşayacağınız maddi ve manevi zararların önüne geçilmiş olacaktır. Evrak kontrolü aşamasından sonra başvurunun son aşaması olan evrak teslimi aşaması kalmaktadır. Bu aşamayı da tamamladıktan sonra vize başvurunuz sonuçlandığında size irtibat numaranızdan ya da mail yoluyla bilgi verilecektir.

YASAL UYARI: Firmamız bir konsolosluk veya fahri konsolosluk ile anlaşma içerisinde değildir. (İData, Vfs Global, Orange Vize, TlsContact vs.)