Sizi aramamızı ister misiniz?

  • ADINIZ & SOYADINIZ
  • E-POSTA
  • KİŞİ SAYISI SEÇİNİZ
  • GİDİŞ TARİHİNİZ
  • CEP TELEFONU NUMARANIZ
  • GİDİLECEK YER           
Bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

HAKKIMIZDA

Konsolosluk ve büyükelçilikler üzerinden yapılan kısa süreli vize taleplerinizi bir çok ilde bulunan ofisler sayesinde hızlı ve kolayca sonuçlandırın.

Başvuru ofisleri 90 günden az olan vize başvuruları için randevusuz olarak hizmet vermemektedir.

Visa Service randevu hizmetleri danışmanlık LTD. ŞTİ. çalışma alanı olarak Türk vatandaşlarının , yabancı ülkelere gidiş ve gelişlerinde her türlü vize hizmetlerinde aracılık ve danışmanlık yapmaktır.

Ankara merkezli olarak vize danışmanlık ve her türlü aracılık hizmetini Randevu almak evrak takibi yapmak gibi tüm işlemlerinizi online olarak mail üzerinden yahut çağrı merkezimizi arayarak yönetebilirsiniz.

Vize başvurularınızda talebiniz doğrultusunda sunduğumuz tüm hizmetler aşağıda sıralanmıştır:

  • Tarafımıza vize başvurusunda bulunan vatandaşların, başvuları için gereken bilgileri toplayıp gerekli konsolusluk ve büyükelçiliklere işlenmesi.
  • Başvuruda bulunan vatandaşların çıkarlarına yönelik aracılık hizmeti sağlamak: Gerekli bilgilerin toplanması girilmesi, yetki verilmiş vize başvuru merkezlerine ve Büyükelçilik Başkonsolosluklar için randevu oluşturulması, vize için başvuru evrakları bilgilerini iletmek teslim edilmesi gereken merkez yönlendirmesi yapmak, hizmetleri içermektedir.
  • Büyükelçilik konsoloslukların yahut yetkili firmaların isteği doğrultusunda ilgili kişinin vize bilgilerini yayınlamak, web sitemiz üzerinden, danışma canlı destek telefonu, e-mail, gibi kanallarla başvuran vatandaşların sorularını cevaplamak ve gerekli yardımı sağlamak.
  • Web sitemiz Visa Service şirketine bağlı olarak Vize başvurusu randevusu içerikli bilgiler paylaşmakta ve alınan danışmanlık hizmetleri yine VİSA SERVİCE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ tarafından sunulmaktadır. Ankara, İstanbul başta olmak üzere tüm illerden yapacağınız başvurularınız için hizmet alabilirsiniz.

YASAL UYARI: Firmamız bir konsolosluk veya fahri konsolosluk ile anlaşma içerisinde değildir. (İData, Vfs Global, Orange Vize, TlsContact vs.) DANIŞMANLIK OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

Nasıl Çalışırız ?

Firmamız herhangi bir konsolosluk veya Fahri bir konsoloslukla anlaşma içerisinde değildir. (iDATA, Visalia Global, Vfs Global, BLS International, TLS Contact yada herhangi bir konsolosluk) Firmamız vize işlemlerinde uzmanlaşmış ticari, turistik aile birleşimi gibi işlemlerde danışmanlık yapan aracı bir kurumdur.

01 Bilgilerinizin tarafımıza ulaşması
02 Evrakların hazırlanması
03 Adınıza işlemlerin başlatılması
04 Son kontroller
05 Yolcu etmek