Sizi aramamızı ister misiniz?

  • ADINIZ & SOYADINIZ
  • E-POSTA
  • KİŞİ SAYISI SEÇİNİZ
  • GİDİŞ TARİHİNİZ
  • CEP TELEFONU NUMARANIZ
  • GİDİLECEK YER           
Bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.
Visa Service Vize Başvuru ve Destek Merkezi

ÇALIŞMA VİZESİ


Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için 0850 360 13 10 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir. Randevularınıza gelirken randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ve Türkiye’de ön lisans ve lisans öğrenimi için verilen ikamet izinleri hariç, herhangi bir sebebe istinaden en az “altı ay (6)” süreli ikamet izni almış ve iznin süresi sona ermemiş olan yabancılar için yurt dışında çalışacakları meslek grubu ve bu meslek grubuna ilişkin bir davetiye, kabul mektubu var ise yetkili konsolosluktan hizmet alarak başvuru yapabilirler.

Başvuru gerçekleştireceğiniz ülkeye ait iş ve çalışma vizesi kapsamında gerekli (kişi ye özel düzenlenen) tüm bilgileri deneyimli müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 0850 360 13 10 numaralı hattımızdan ulaşabilir veya tıklayarak randevu formunuzu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz randevu formunuzdan tarafınıza ulaşarak gerekli bilgi ve işlemleri etkin bir şekilde sağlayacaktır.

YASAL UYARI: Firmamız bir konsolosluk veya fahri konsolosluk ile anlaşma içerisinde değildir. (İData, Vfs Global, Orange Vize, TlsContact vs.)